O firmie  
    Szlakiem przypraw to marka wiodąca firmy "ROLWIT", która w całości jest firmą prywatną, powstałą na bazie gospodarstwa rolnego, specjalizującego się w uprawie przypraw i ziół. Początki działalności produkcyjnej przedsiębiorstwa to czerwiec 1989 r. Formalno-prawna rejestracja firmy ma miejsce w roku 1990.

     "ROLWIT" zajmuje wiodącą pozycję w Polsce w dziedzinie wytwarzania, konfekcjonowania i sprzedaży przypraw spożywczych i innych produktów rolno pochodnych. Firma nasza to również znaczący sprzedawca suszy warzywnych i owocowych pochodzenia krajowego i zagranicznego.

    Główne kierunki importu naszych surowców to Brazylia, Indie, Chiny, Wietnam, Filipiny, Indonezja, Turcja i szereg innych. Są to produkty wysokiej jakości, nie modyfikowane genetycznie i pochodzące z ekologicznie czystych upraw.

    Owocna współpraca z krajowymi i zagranicznymi partnerami handlowymi, wdrażanie i przestrzeganie zasad i wymogów związanych z kontrolą jakości i higieny, wynikających z systemów zarządzania jakością HACCP i ISO 9001/2000 oraz związanych z ochroną środowiska, to standardy spełniane przez naszą firmę, a obowiazujące w Unii Europejskiej.

    Wysoka i ustawicznie podnoszona jakość wytwarzanych przez nas produktów, niespotykane mieszanki przypraw i bakalii, postawienie na markę wiodącą Szlakiem przypraw, przyjazna i elastyczna polityka handlowa wobec Klienta, połączona z profesjonalną obsługą jest główną strategią działalności i rozwoju Firmy "ROLWIT".
    
PPHU "ROLWIT" Czajków 14, 62-812 Jastrzębniki; tel. 062 761-29-46, fax 769-58-22 e-mail: biuro@rolwit.net.pl   |    Made & hosted: tel-wd.com